Zapisy

Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start!

Magiczna kraina Leluków to idealne miejsce do zabawy, edukacji i rozwoju Twojego dzicka.

przeglądaj

Zasady rekrutacji dzieci do przedszkola

1. Zasady rekrutacji dzieci do przedszkola ustala osoba prowadząca.
2. Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 7 lat.
3. Dyrektor może przyjąć do przedszkola dziecko, które ukończyło 2,5 roku w szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy: poziom rozwoju dziecka umożliwia mu funkcjonowanie w grupie, dziecko jest samodzielne, do przedszkola uczęszcza rodzeństwo dziecka.
4. Dyrektor przedszkola przyjmując 2,5 roczne dziecko dokonuje oceny każdego przypadku indywidualnie.
5. Przyjęcie dziecka do przedszkola odbywa się na podstawie umowy o świadczenie usług zawartej z rodzicami  dziecka.
6. Podstawą zawarcia umowy jest dostarczenie przez rodziców dziecka wypełnionej Karty zgłoszenia dziecka.
7. Okres rekrutacji dzieci na następny rok szkolny trwa w ciągu całego roku w miarę wolnych miejsc.
8. Pierwszeństwo przyjęcia dziecka do Przedszkola na kolejny rok szkolny ma rodzeństwo dziecka już uczęszczającego z tym, że rodzice zobowiązani są do podpisania umowy do ostatniego dnia grudnia poprzedzającego rok szkolny,  w którym dziecko będzie uczęszczało.
9. W przypadku zwolnienia miejsca w Przedszkolu  w danej grupie wiekowej w trakcie roku szkolnego, na który była składana karta, o przyjęciu dziecka decyduje data złożenia karty zgłoszenia.
10. Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola dotyczy danego roku szkolnego.

|

Co mówią o nas rodzice

To, co skłoniło nas do wyboru właśnie tego przedszkola, to prawdziwie rodzinna atmosfera już na zajęciach adaptacyjnych. Przedszkole jest przedłużeniem naszego domu. Wiemy, że wartości, które są dla nas ważne, są pielęgnowane również tutaj. Nasze Dzieci, Natasza i Kuba, bardzo szybko zaadaptowały się w nowym miejscu, które jest przyjazne i „ciepłe”, w którym nie są anonimowe. Cenimy sobie indywidualne podejście do naszych dzieci i wspieranie ich w nabywaniu nowych umiejętności.

Karina i Artur

 

Leluki to bardzo miłe skojarzenia. Rano lepiej się wstaje!
Lokalizacja nad jeziorem, własny duży plac zabaw. Radosna atmosfera. Fachowe podejście wychowawców. Ilość i poziom zajęć dodatkowych. Uroczystości, wystawy prac. To miejsce tętni życiem i radością! 
Aleksandra Klim

 

Dobre przedszkole to miejsce, do którego Twoje dziecko chce wracać. Zastępcza mama na cały dzień, dobra kuchnia, wyrozumiały opiekun z dydaktycznym podejściem, który nie tłumi spontanicznego zachowania Twojego dziecka. Takie właśnie są nasze Leluki w ocenie dbającego o swą pociechę rodziców.
Tomasz Szpakowicz

 

Nasza przygoda z Przedszkolem „Leluki" to przede wszystkim ogromne zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i świetny rozwój dwójki naszych dzieci. Rodzinna atmosfera, wspaniałe podejście oraz realizacja programu to ogromny wpływ na kształtowanie dzieci , które z ogromną radością tam uczęszczają i na wspaniałych podstawach wkraczają w kolejne etapy swojego życia. Polecam jako rodzic dla, którego bardzo ważna jest sfera emocjonalna i rozwój społeczny dzieci.
Aneta Kochanowska

 

Poszukując przedszkola dla córki, zwiedziłam kilka placówek w okolicy. Ale to Leluki skradły moje serce. Przekraczając próg przedszkola, czuje się ciepło płynące od tego miejsca i osób tam pracujących. Pani Dyrektor jest życzliwą, pomocną i konkretną osobą. Bardzo uważnie dobiera kadrę i osoby z którymi współpracuje. Daje to świetne efekty. Panie nauczycielki bardzo dbają o dzieci, dając im poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzieci są również dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole, co zauważyłam, gdy córka poszła do pierwszej klasy. Obecnie do przedszkola uczęszcza mój syn i biorąc pod uwagę lata, które tam łącznie uczęszczają moje dzieci, mogę z czystym sumieniem, gorąco polecić Przedszkole Leluki.
Anna Gwiazda

 

Genialne przedszkole z rewelacyjną ofertą edukacji i rozwoju sportowego dla dzieci! Każdy dzień najmłodsi mają zaplanowany w oryginalny sposób dzięki kreatywności wszystkich Pań, a przede wszystkim Pani Dyrektor Marzeny, która bardzo skutecznie dba o świetną atmosferę w przedszkolu. Wszystko jest na najwyższym poziomie co sprawia, że jest to przedszkole wyjątkowe... nawet zajęcia piłkarskie dla najmłodszych prowadzi były reprezentant Polski w piłce nożnej Pan Marcin. Patrząc przez pryzmat mojej dwójki dzieci ocena Leluków może być tylko jedna 100/100!!!
Łukasz Chomański

 

Wywiadówki zaskoczyły nas obszernym i uważnym wglądem w rozwój malucha. Przedszkole organizuje nawet zajęcia z psychologiem dla rodziców. Pani Dyrektor, u której uśmiech „nigdy nie zachodzi” ma zawsze wszystko na oku.  Jedyna wada to, że syn nie chce z przedszkola wychodzić!
Jacek Kochański 
Działania placówki oceniam bardzo wysoko, profesjonalna opieka, przyjazna atmosfera, systematycznie rodzice są informowani o programie nauczania, fantastyczny kontakt rodziców z paniami. Panie dbają o wszechstronny rozwój dzieci, w przedszkolu jest bardzo czysto, duży wybór zabawek, pomocy naukowych.
Kamila i Darek Skiba

 

Wspaniałe przedszkole, pełen profesjonalizm, panie nauczycielki oraz asystentki  bardzo miłe. Pani Dyrektor w pełni zaangażowania - zna wszystkie dzieci i zawsze znajdzie miłe słowo. Dużo zajęć i atrakcji dla dzieci. Serdecznie polecam.
Radosław Kubiński

 

Opłaty

Pełna opieka

Pon. – Pt. (5 dni)

Opłata wpisowa

450,00 zł (jednorazowo)

Czesne za miesiąc

680,00 zł

Stawka żywieniowa

20,00 zł / dzień

Lub wypełnij elektronicznie i podpisz w przedszkolu

Zgody obowiązkowe

Odwiedź nas

Przedszkole mieści się w magicznym, bajkowym miejscu pośród drzew  i zieleni, w pobliżu centrum miasta. Graniczy z lasem miejskim, parkami okalającymi Starówkę i jej zabytki. Za oknem rozciąga się malowniczy widok na jezioro Długie. Przedszkole dysponuje nowoczesnym wyposażeniem, starannie dobranym do poszczególnych grup wiekowych, służącym dziecięcemu rozwojowi. Do dyspozycji dzieci są 4 sale zajęć z łazienkami, sala gimnastyczna oraz pokój do indywidualnej pracy z dzieckiem.